AK PARTİLİ KIRKPINAR´DAN DİYARBAKIRLI ANNELERE DESTEK
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Diyarbakır HDP İl Binası önünde dağa kaçırılan evlatları için oturma eylemi yapan annelere destek açıklaması yaptı.
Tarih: 10.9.2019 11:04:06/ 37okunma / 0yorum

AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar,  çocukları terör örgütü tarafından kaçırılan annelerin Diyarbakır HDP il binası önünde yaptığı eylemin günden güne büyüdüğünü belirtti.

Kırkpınar, AK Parti ve hükümet olarak evlatları için eylem yapan annelerin yanında olduklarını ifade ederek, “Hacire anne” olarak anılan Hacire Akar´ın bireysel olarak başlattığı eylemde aile sayısı her geçen gün artarken, insan hakları, barış ve demokrasi diyerek bugüne kadar terör ve terörü destekleyen gruplara her türlü desteği veren sözde enteller, sivil toplum örgütleri ve ana muhalefet partisinin bu hususta sessiz kalması gerçek niyetlerinin demokrasi ya da insan hakları olmadığını ortaya koymuştur” dedi.

“Diyarbakırlı analara karşı kör ve sağır oldular”

Türkiye´deki çeşitli gelişmelerde açıklama yapan sözde akademisyenlerin bu konu ile ilgili olarak tek kelime açıklama yapmadıklarına vurgu yapan Kırkpınar, “Bölgedeki hendeklerin kapatılması için sözüm ona sözde akademisyenler açıklama yaptıkları zaman, devleti en ağır dille suçlayıp, kınadıkları zaman CHP bunlara arka çıkıyordu. Ama görüyorsunuz ne o akademisyenlerden ne de CHP´den ses çıkıyor. Genel Kurulda, muhalefet partisinin milletvekilleri söz aldığında insan haklarından, eşitlikten, yaşama hakkından bahsederler. Peki, bu insanların hakkı yok mu? Nerede kaldı sizin bahsettiğiniz insan hakları… Her fırsatta hükümeti eleştiren ana muhalefet partisi ve sözde sanatçılar, bu konu ile ilgili neden tek açıklama yapmazlar. Kör mü? sağır mı? Oldular” diye konuştu.

“Tarih bu sese kulak verenleri de kulak tıkayanları da yazacak”

Diyarbakır´da annelerin ve ailelerin evlatları için çırpındığını ama birilerinin bu çırpınışları görmezden geldiğini vurgulayan AK Parti İzmir Milletvekili Kırkpınar açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Her konuya yorumu olan CHP´nin sözcüleri ve yöneticileri tek kelime edemiyorlar, etmeyecekler. Çünkü ortaklıklarına zarar gelir. Bu konuyla ilgili tek bir açıklama yapamayacaklar. Ama biz en değerli varlıklarını, evlatlarını eli kanlı bir terör örgütünden kurtarma mücadelesi veren annelerin ve ailelerin yanındayız.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın vurguladığı gibi inanıyoruz ki annelerin bu onurlu direnişi terör örgütüne diz çöktürecektir. Hükümetimiz ailelerimizin, annelerimizin yanında… Dün Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk, anneleri ziyaret ederek partimizin ve hükümetimizin desteğini beyan etti. Buradan tüm sivil toplum kuruluşlarımızı, sanatçılarımızı, akademisyenlerimizi, bu sese kulak vermeye davet ediyoruz. Bilinmelidir ki; tarih annelerin mücadelesine destek verenleri de bu sesi duymayanları da yazacak.”
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
AK PARTİ´Lİ ÖZKAN´DAN SOMA´NIN KURTULUŞ GÜNÜ MESAJI
AK PARTİ´Lİ ÖZKAN´DAN SOMA´NIN KURTULUŞ GÜNÜ MESAJI
AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan, Soma ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılını yayımladığı mesajla kutladı.
AK Parti´li Özkan´dan Kurtuluş Günü Mesajı
AK Parti´li Özkan´dan Kurtuluş Günü Mesajı
AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan, Manisa´nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümünü yayımladığı mesajla kutladı.
Bekle´den Hassasiyet Mesajı
Bekle´den Hassasiyet Mesajı
İzmir´i ve tüm vatandaşlarımızı büyük üzüntüye boğan yangınları yerinde inceleyen AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, İzmirliler ile el ele vererek yangınların yaşandığı bölgeleri yeniden doğal bitki örtüsüne kavuşturacaklarını söyledi
AK Parti´li Dağ: “CHP´de Söz Çok Ama Icraat Yok”
AK Parti´li Dağ: “CHP´de Söz Çok Ama Icraat Yok”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, bayram sonrası ilçeler içerisinde ilk ziyaretini Foça´ya yaptı. Hamza Dağ, “CHP´de söz çok ama icraat yok. Biz hep yapıcı eleştiri noktasında olacağız” dedi.
Özkan, Kurban Bayramı ve AK Parti´nin 18. Kuruluş Yılını Kutladı
Özkan, Kurban Bayramı ve AK Parti´nin 18. Kuruluş Yılını Kutladı
“Bu bayram iki sevinci bir arada yaşıyoruz”
Özkan´dan 15 Temmuz Mesajı
Özkan´dan 15 Temmuz Mesajı
-AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan: “15 Temmuz´u unutmayacağız, unutturmayacağız”
AK Parti´de kongre tarihi belli oldu
AK Parti´de kongre tarihi belli oldu
AK Parti´de kongre tarihi belli oldu
Cumhuriyet Gazetesi ve HDP´li Milletvekilleriyle İlgili Kararlar Siyasi Değil Hukukidir
Cumhuriyet Gazetesi ve HDP´li Milletvekilleriyle İlgili Kararlar Siyasi Değil Hukukidir
Katıldığı Bir Haber Programında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan AK Parti Manisa Milletvekili ve FETÖ darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonu Başkanvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, yargının Cumhuriyet Gazetesi ile ilgili aldığı kararların basınla ilgisi olmadığını belirterek gazetenin zaman zaman FETÖ´ye, zaman zaman da PKK´ya destek verdiği için hukuki yaptırımlara uğradığını belirtti.
Ak Yunusemre´den Ankara Mesaisi
Ak Yunusemre´den Ankara Mesaisi
Ak Parti Yunusemre ilçe başkanı Zafer İkinci, Kadın kolları başkanı Nilgün Atik,Gençlik kolları başkanı Emre Şener ,Yunusemre ilçe yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Genel Merkezine ve TBMM ´sine bir dizi ziyaretlerde bulunarak verimli bir Ankara mesaisi geçirdiler .
Manisa Ak Partide İstifa
Manisa Ak Partide İstifa
15 Şubat 2015 tarihinde göreve gelen AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı olan Fisun Kumbaracı istifa etti.
Özdağ, Gazetelere Yapılan Saldırıyı Kınadı
Özdağ, Gazetelere Yapılan Saldırıyı Kınadı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Yeni Şafak ve Yeni Akit gazetelerine yapılan saldırıları şiddetle kınayarak, “Ne Akit susar, ne de Yeni Şafak susar, hiçbir fikir silahla ve zorla ortadan kaldırılamaz” dedi.
Özdağ CHP Kurultayı İçin Sert Konuştu
Özdağ CHP Kurultayı İçin Sert Konuştu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´a ilişkin sözlerini kınayarak beraberindeki heyetle birlikte katıldığı CHP kurultayını terk eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, "Kılıçdaroğlu´nun konuşmasının bir yerinde çok ağır ifadeler vardı.
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Resulullah (sav) rüşvet alana da verene de lanet etti.Rüşvet alan da veren de cehennemdedir.

Hz. Muhammed
Bal bozulmaz; o nedenle 3 bin yıllık bir balı bile yemiş olabilirsiniz!

İlginç Bilgiler
İLETİŞİM

Adres :
Yunusemre / MANİSA
Telefon : 0 541 303 05 45