Anadolu Selçuklu Ocakları´ndan Hastane Olayı İle Alakalı Açıklaması
Anadolu Selçuklu Ocakları´ndan Hastane Olayı İle Alakalı Açıklaması
Tarih: 23.6.2019 19:33:08/ 2074okunma / 1yorum

Geçmişten günümüze sürekli hale gelen hiçbir şekilde önüne geçilemeyen torpil biraz incesi ve halk arasında referans diye adledilen, liyakatın olmadığı hak edenin hak ettiği yere gelmediği bir toplumda yaşamanının ve gelecek nesillere hakkaniyet ölçüsünün ve liyakat kavramının tam anlamıyla aktaramayacak olmamız bizlerin en büyük hatasıdır.
Siyasilerin milletvekillerinin belediye başkanlarının personel alımında, bu bizden bu karşı taraftan bunun referansı şu milletvekili bunun referansı şu parti görevlisinden ziyade Kur´an-ı kerimde buyrulan  ‘´Allah size, mutlaka emanetleri [işleri] ehli olanlara vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle davranmanızı emreder.´´ [Nisa 58] düstüru ile hareket edilmesi ve hak edenin görev başına getirilmesi hak etmeyenin ise işine son verilmesidir. Yaşadığımız zamanda torpil veya referans denen illetten bir türlü kurtulamamış olmamız ülkemiz açısında sorunlar oluşturduğu gibi ilimiz açısından da sorunlar teşkil etmektedir. Bunun bir örneğini şimdilerde yaşamaktayız. Güzel şehrimizde ve şehrimizin en gözde ilçelerinden birinde yaşanmış olan ve hastane personelleri arasında geçen bizim ise basından, internet sitelerinden öğrenmiş olduğumuz ve internette dolaşan ses kayıtlarının içeriğinin muhatapları tarafından açıklanmasını istiyoruz. Bu şekilde pislik ve alçak bir olay aktarıldığı gibi ise savcılarımızı bu olayı tüm açıklığı ile aydınlatmak üzere göreve çağırıyoruz ve mağdur olan kişilerin bir an önce mağduriyetlerinin giderilmesini istiyoruz.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (1 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Kemal Aydın
2.7.2019 16:26:30
Hastahane olayı ile ilgili tatminkar bir açıklama gelmemesi üzüntü verici bir an önce bu olayın açıklanmasını istiyorum. Mide bulandırıcı ithamlar ve olaylar. Lütfen bir an önce olaylar açığa kavuşsun ve suçu olanlar cezalandırılsın
YUNUSEMRELİÇEVRECİLER SÜREYYA´DA TEMİZLİK YAPTI
YUNUSEMRELİÇEVRECİLER SÜREYYA´DA TEMİZLİK YAPTI
Yunusemre Belediyesi, Parola Enerji Firması çalışanları ile birlikte Süreyya Tabiat Parkı´nda temiz bir çevre konusunda duyarlılık oluşturmak amacıyla temizlik yaptı.
EGİAD´tan Yazılı Açıklama
EGİAD´tan Yazılı Açıklama
Diyarbakır Bombalı Saldırı
Mahallelerin Yol Sorunu Ortadan Kalkıyor
Mahallelerin Yol Sorunu Ortadan Kalkıyor
Akhisar´ın Göcek ve Sarnıç mahalleleri arasındaki bağlantıyı sağlayan 7 kilometrelik yolda ulaşım sorunu sona erdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, bakımsız ve kötü görünümde olan yolda 1. kat sathi kaplama çalışması gerçekleştirerek iki mahalle arasında ulaşımda konforu sağladı.
BAŞKAN ÇERÇİ BAŞKENT´TE YUNTDAĞI GÜREŞLERİNE DAVET ETTİ
BAŞKAN ÇERÇİ BAŞKENT´TE YUNTDAĞI GÜREŞLERİNE DAVET ETTİ
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Ankara´da temaslarda bulunarak kabine üyelerini bu yıl 4.sü 22 Eylül Pazar günü düzenlenecek Yunusemre Belediyesi Geleneksel 4. Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşlerine davet etti.
Borlu İtfaiyesi´ne Ziyaret
Borlu İtfaiyesi´ne Ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Köprübaşı ilçesinde bulunan Borlu İtfaiye Amirliği´ne ziyarette bulunarak, personelle bir araya geldi, incelemelerde bulundu.
Okul Servisleri Yakın Takipte
Okul Servisleri Yakın Takipte
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, trafik polisleri ile birlikte Salihli´de öğrenci taşımacılığı yapan servis araçlarını denetledi. Öğrencilerin güvenli şekilde okula gidiş gelişlerini sağlamak amacıyla okul servis araçlarını denetleyen ekipler, standartlara uygun olmayan araçlara cezai işlem uyguladı.
Vali Ahmet Deniz´ in Ahilik Haftası Mesajı
Vali Ahmet Deniz´ in Ahilik Haftası Mesajı
Türk Milletinin, asırlar boyunca Anadolu´daki varlığı içerisinde yer alan Ahilik geleneği; akıl, ahlak, bilim ve çalışma prensipleri üzerine kurulu, sevgi, kardeşlik ve karşılıklı dayanışma kurallarını benimseyen bir kültür hazinesidir.
“Sıfır Hata” Projesi İle Tekstil Sektörüne Adım Atacak
“Sıfır Hata” Projesi İle Tekstil Sektörüne Adım Atacak
Ege Üniversitesi, üniversite-sanayi işbirliğine örnek bir modeli daha hayata geçiriyor. Ege Üniversitesi Emel Akın Meslek Yüksekokulu ve TYH Tekstil A.Ş. arasında, Emel Akın MYO mezunlarının kişisel gelişim, yöneticilik ve makine başında hazır giyim üretimi gibi farklı konularda eğitim imkânlarını hedefleyen bir protokol imzalandı. EÜ Eski Senato Salonu´ndaki imza törenine, EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Canan Fisun Abay, Emel Akın Meslek Yüksekokul Müdür Vekili Doç. Dr. Sevda Altaş, Öğretim Görevlisi Dr. Alime Aslı İlleez katıldı.
Akhisar Huzurevi´nden Geleneksel Aşure Etkinliği
Akhisar Huzurevi´nden Geleneksel Aşure Etkinliği
Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Muharrem ayı nedeniyle her yıl düzenlediği geleneksel aşure hayrını Yel Değirmeni mevkiinde bulunan hizmet binası bahçesinde yapıldı.
Pınar Enstitüsü´nden Anne & Çocuk Beslenme Atölyesi
Pınar Enstitüsü´nden Anne & Çocuk Beslenme Atölyesi
Pınar Enstitüsü ve Yaşar Üniversitesi işbirliği ile Yaşar Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Uygulama Mutfağı´nda Anne & Çocuk Beslenme Atölyesi düzenlendi.
TÜRKİYE´NİN EN BÜYÜK ARABULUCULUK MERKEZİ AÇILDI
TÜRKİYE´NİN EN BÜYÜK ARABULUCULUK MERKEZİ AÇILDI
Arabulucuların, avukatların ve hukuki uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan Türkiye´nin en büyük arabuluculuk merkezi T.A.M. Çözüm Merkezi açıldı. Yeni nesil paylaşımlı ofis ortamında arabulucularla tarafları buluşturacak merkezde ofis, sanal ofis, toplantı salonu kiralama hizmetleriyle eğitim ve seminerler verilecektir.
Büyükşehirden Fiyat Etiketi Denetimi
Büyükşehirden Fiyat Etiketi Denetimi
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü işbirliğiyle 2019-2020 eğitim-öğretim döneminin de başlaması dolayısıyla işletmelerde fiyat etiketi denetimi yaptı. Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, denetimlerin devam edeceğini söyledi.
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Yaldızlı sözlerle erdem bağdaşmaz.

Konfüçyus
» Bir kilo limonda,bir kilo çilekten daha fazla şeker olduğunu, » Timsahların renk körü olduğunu, » Sadece erkek kanaryaların öttüğünü,

Bunları Biliyor muydunuz?
İLETİŞİM

Adres :
Yunusemre / MANİSA
Telefon : 0 541 303 05 45