“Kitvak´la Biz de Varız”
KİTVAK´a (Kemik İliği Transplantasyon Ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) büyük bir destek daha Mistral Carrera Spor Merkezi ve British Town Dil Okulları´ndan geldi.
Tarih: 2.9.2019 11:43:37/ 44okunma / 0yorum

Geliştirilen “Kitvak´la Biz de Varız” projesiyle Mistral Carrera Fitness ve Spa Merkezi ile 41 şubeli British Town Dil Okullarına kayıt yaptıranlar isterlerse Kitvak´a bağışta bulunarak bu kurumlardan indirimli hizmet alabilecek. Bu projenin çok anlamlı olduğunu belirten KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Soncul, “Hem Vakfımıza önemli bir katkı sağlanacak hem de Vakfımızın adı Türkiye genelinde daha çok duyulacak” dedi.

Proje ile ilgili protokol dün Soncul ile  Mistral Carrera Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahramaner arasında imzalanarak hayata geçirildi. Mistral Carrera´da gerçekleşen imza töreninde  vakıf yönetim kurulu üyeleri ve grup yöneticileri de hazır bulunurken, bu işbirliğine çok önem verdiklerini belirten Kahramaner şunları söyledi:

“Kitvak İzmir´e çok önemli eserler kazandıran bir vakıf, kanser hastanesi ve konukevlerinden de Türkiye´nin her köşesinden gelen hasta ve yakınları yararlanıyor. Biz de grup olarak bünyemizdeki spor ve eğitim kurumlarımızla hayatın her alanında önemli işlere imza atmayı hedefliyoruz. Sporu teşvik etmeyi, sporcuları desteklemeyi, dil öğrenimiyle yeni ufuklar açmayı amaçlarken, sosyal sorumluluk projelerine de destek olmayı görev sayıyoruz. Çalışmalarını çok değerli bulduğumuz KİTVAK´a katkı sağlamak istiyoruz. Bu amaçla bir proje geliştirdik. Spor merkezimizden yararlanan üyelerimiz, dil okullarından eğitim alan öğrencilerimiz kayıt yenileme ya da yeni kayıt yaptıranlara Kitvak´ı, eserlerini tanıtıp onları katkı yapmaya davet edeceğiz. Sembolik bağışları yaptıkları takdirde de onlarda karşılığında aidat ve kurs ücretlerinde indirim alacaklar. Ben üyelerimizin bu projeye gönülden destek olacaklarına inanıyorum.”

Öte yandan bu projenin vakfa destek sağlamasının yanında adının, çalışmalarının daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlayacağını belirten KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Soncul duygularını şöyle dile getirdi:

“KİTVAK tüm eserlerini, etkinliklerini hayırsever kişi ve kuruluşların destekleriyle gerçekleştiriyor. Bu destekler sayesinde biz de onkoloji tedavisi gören çocuklarımıza hizmet için çabalıyoruz. Bu projeyle Mistral Carrera üyelerine ve Türkiye´nin çeşitli illerinde şubeleri bulunan British Town dil okulu öğrencilerine ulaşacak, vakfımızı tanıtacak ve destek bulacağız. Sayın Melih Kahramaner´e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz

 

Önce Bağış, Sonra İndirim

Mistral Carrera´ya yeni üye olacaklar ile halen üye durumunda bulunanların üyelik yenilemeleri sırasında KİTVAK´a yapılacak 50 TL tutarındaki bağış karşılığında üyelik aidatlarından 200 TL indirim yapılacak. Ayrıca British Town okullarının şubelerinde öğretim gören kişilerin KİTVAK´a 25 TL bağış yapması halinde okul ücretinden 150 TL indirim yapılacak. Üyeler ve öğrenciler bu bağışları KİTVAK web sitesi üzerinden sanal pos uygulamasıyla yatıracak, bağışlar direkt olarak vakıf hesabına geçecek.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kitvak Varız
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Keyifli Yaş Alma” Fuarı
Keyifli Yaş Alma” Fuarı
Bu yıl 2´ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Keyifli Yaş Alma Fuar ve Kongresi için geri sayım başladı. 17-19 Ekim tarihleri arasında Fuar İzmir´de düzenlenecek olan Keyifli Yaş Alma Fuar ve Kongresi, sağlıklı yaş alma ile ilgili bir çok yeniliğe ev sahipliği yapacak. Ünlü konukların katılımının yanı sıra Japonya ve Almanya gibi ülkelerden gelecek olan bilim adamları dünyada hızla artan yaşlı nüfus ile ilgili nasıl önlemler alınması gerektiğini konuşacak.
 Tiroid Kanseri Tedavisinde Bilinmeyenler
Tiroid Kanseri Tedavisinde Bilinmeyenler
Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Gürkan Avcı, tiroid kanseri tanı ve tedavisinde en çok merak edilen soruları yanıtladı. Tiroid ameliyat yöntemlerinden ´Total Tiroidektomi´ hakkında bilgi veren Dr. Avcı, "Hastalar bu yöntem için ameliyatı yapacak cerrahın komplikasyon riskini araştırmalıdır" dedi.
LÖSEMİ TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR HASTALIKTIR
LÖSEMİ TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR HASTALIKTIR
BELİRTİLERİ ÖNEMSEYİN LÖSEMİDE VAKİT KAYBETMEYİN
´Depresyonda´ Mutlaka Uzmanla Görüşün
´Depresyonda´ Mutlaka Uzmanla Görüşün
Bayraklı Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü iş birliğiyle ´Depresyon ve İntiharla Mücadele´ konulu eğitim semineri düzenlendi. Uzmanlar, katılımcılara depresyon halinde mutlaka psikolog desteği alınması gerektiğini belirterek, izlemeleri gereken yolları anlattı.
Milli ve Yerli İlaç Geliştirmede Önemli İşbirliği
Milli ve Yerli İlaç Geliştirmede Önemli İşbirliği
Ege Üniversitesi ile Amerika Birleşik Devletlerinde öncü kanser merkezlerinden olan MD Anderson Kanser Merkezi işbirliği yapacak. Ege Üniversitesinde son yıllarda yürütülen “Milli ve Yerli İlaç” geliştirme çalışmaları kapsamında önemli bir işbirliği daha gerçekleştirildi. Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, “Yerli ve milli ilaç geliştirilmesine yönelik gerçekleştirilen uluslararası ve multidisipliner çalışmalara özel önem veriyoruz. Türkiye´de en çok klinik araştırma yapılan yükseköğretim kurumlarından olan üniversitemizde kansere umut olacak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Yürüttüğümüz tüm projelerin üniversitemizi kanser özelinde sağlık alanında üretim üssü konuma getireceğine inanıyorum” dedi.
Ağız Sağlığınızı Korumak Alzheimer Riskini Azaltıyor
Ağız Sağlığınızı Korumak Alzheimer Riskini Azaltıyor
Diş eti hastalığına neden olan bakterilerin beyne doğru ilerleyerek sinir hücrelerini tahrip ettiği ortaya çıktı. Diş Hekimi İlke Kardelen, tahribatın hafıza kaybı ve alzheimere yol açtığını belirterek, "Ağız sağlığınızı koruyarak alzheimer olmaktan kurtulabilirsiniz" dedi.
OKUL ÇAĞI HASTALIKLARI
OKUL ÇAĞI HASTALIKLARI
OKULA GİDEN YOLDA SAĞLIK TARAMASINI İHMAL ETMEYİN
TORUNDAN DEDEYE HAYAT
TORUNDAN DEDEYE HAYAT
11 YAŞINDAKİ TORUNDAN DEDESİNE KÖK HÜCRE NAKLİ
80 Yaşındaki Annesinin Gözlerini Açtı
80 Yaşındaki Annesinin Gözlerini Açtı
İzmir Özel Can Hastanesi Göz Sağılığı ve Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Niyazi Bülbül, 80 yaşındaki annesini katarak operasyonu yaparak, yeniden görmesini sağladı.
“16.Ege Romatoloji Günleri” İzmir´de Yapılacak
“16.Ege Romatoloji Günleri” İzmir´de Yapılacak
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Romatoloji Bilim Dalı Başkanlığı tarafından “16. Ege Romatoloji Günleri” kongresi düzenlenecek. 19-22 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan kongrede alanında uzman konuklar ve konuşmacılar çeşitli sunumlar gerçekleştirecek.
YAZ SICAĞINI UNUTTURAN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
YAZ SICAĞINI UNUTTURAN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Akhisar Belediyesi Zinde Yaşam Kulübü´nün sağlıklı yaşam ve sportif faaliyetlerin artması amacıyla gerçekleştirdiği doğa yürüyüşü bu hafta Hancılar Mahallesi parkuru ile devam etti.
Ege´de “2. Ulusal Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Çalıştayı”  gerçekleştirilecek
Ege´de “2. Ulusal Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Çalıştayı” gerçekleştirilecek
Ege Üniversitesi (EÜ) Hemşirelik Fakültesi ve Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Derneği (TCAHD) ortaklığında “2. Ulusal Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Çalıştayı”, 13 Eylül Cuma günü, EÜ Hemşirelik Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilecek. Çalıştaya, İzmir Ekonomi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve TCAHD Başkanı Prof. Dr. Filiz Öğce ile EÜ Hemşirelik Fakültesi Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Türkan Özbayır başkanlık yapacak. Etkinliğin Onursal Kurulunda ise EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak ve EÜ Hemşirelik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Bilge yer alıyor.
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hamı pişiremezsen bari, pişmişi ham etme…

Hacı Bektaşı Veli
Bal bozulmaz; o nedenle 3 bin yıllık bir balı bile yemiş olabilirsiniz!

İlginç Bilgiler
İLETİŞİM

Adres :
Yunusemre / MANİSA
Telefon : 0 541 303 05 45