Tahincioğlu Gayrimenkul, yönetimini yaptığı tüm projelerinde toplu yaşama dair bütün ihtiyaçları Apsiyon ile karşılıyor!
Toplu yaşam alanı projelerinde Apsiyon´un uzmanlığından ve kullanıcı dostu mobil uygulamasından faydalanan Tahincioğlu Gayrimenkul, otomatik işleyen süreçlerle hem maliyet avantajı ve verimlilik sağlıyor hem de müşteri memnuniyetini artırıyor.
Tarih: 31.10.2019 15:48:05/ 154okunma / 0yorum

Tahincioğlu Holding çatısı altında, gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında çalışan Tahincioğlu Gayrimenkul, nitelikli perakende, ofis ve konut projelerinin yanı sıra birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarını üstleniyor. Bu projelere ek olarak yönetimini üstlendiği gayrimenkul portföyü de bulunan Tahincioğlu, hızla artan proje ve konut sayıları neticesinde kritik yönetim süreçlerinde verimliliğe ihtiyaç duydu. Banka hesaplarının aidat sistemine entegrasyonu, bordro takibi ve envanter kaydı gibi kurum içi süreçlerden, müşteri şikayetlerinin daha hızlı ve etkin yönetimine kadar geniş bir kapsamda ortaya çıkan bu ihtiyaçlar için farklı çözümler denendi.

 

Tahincioğlu, site ve toplu yaşam alanları yönetimi yaptığı Soyak Siesta Projesi´nde, tüm gereksinimleri tek bir uygulama üzerinden karşılamak için Apsiyon´u tercih etti. Tahincioğlu Gayrimenkul Müşteri Hizmetleri Direktörü Niyazi Eyilikbilir, "Apsiyon ile ilk ortak projemizi 2012 yılında gerçekleştirdik. Geçen yedi yıl içinde 5 bini aşkın konuta sahip13 başarılı projenin açılış sürecini başarıyla yönettik. Bu yıl itibarıyla Nidapark Kayaşehir Zümrüt Projesi´ni hayata geçirdik." diye özetliyor.

 

Apsiyon´un 2012 yılından bu yana teknolojideki gelişmelere ayak uydurabilen tek çözüm olduğunu vurgulayan Niyazi Eyilikbilir, güncel projelerinde yine Apsiyon ile çalışma gerekçelerini ise şöyle açıklıyor: "Apsiyon bize hızlı erişilebilir, güvenilir, modern ve kullanıcı dostu çözümler sunuyor. Üstelik tüm süreçler mobil uygulamalar üzerinden yönetilebiliyor. Sitelerin temel ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayan Apsiyon ile verimlilikve maliyet avantajı elde ediyoruz."

 

Apsiyon´un çözümleri ödül getirdi

 

Tahincioğlu Gayrimenkul, Apsiyon´un kapsamlı çözümleriyle maliyet avantajı ve verimliliğin yanı sıra, müşterilerine daha kaliteli bir deneyim sunarak müşteri memnuniyetini artırıyor. Öte yandan Apsiyon´un tam uyumlu veri gizliliği süreçleri sayesinde güvenilirlik sağlanıyor.

 

Yönetim süreçlerinde Apsiyon´u tercih eden Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe Projesi, "En İyi Gayrimenkul Tesis Yönetimi" dalında Sign of the City Awards 2018 Ödülü´nü alarak, bu alanda ödül kazanan ilk proje olmayı başardı.

 

 

 

 

Diyetisyen randevusu bile mobil uygulamada!

 

Apsiyon ile proje tipine, lokasyona veya projenin ölçeğine göre hizmet kapsamını belirleyebildiklerini vurgulayan Eyilikbilir, "Yönettiğimiz tüm projelerde, Apsiyon´un Kurumsal paketinde bulunan özelliklerin tamamını kullanıyoruz. Bu sayede sosyal tesis kullanıcılarının giriş çıkış saatlerini kontrol edip, ortak alanlar için online rezervasyon hizmeti sunabiliyoruz. Site sakinleri, rezervasyon yapılan ortak alanların kapılarını mobil uygulamalarındaki karekodu okutarak açabiliyorlar. Hatta kafe ve restoran siparişlerini de Apsiyon üzerinden veriyorlar. Diyetisyen görüşmeleri bile mobil uygulamayla ayarlanıyor." diye ekledi.

 

Toplu yaşam projelerinde daha hızlı ve kolay tahsilat, detaylı raporlama, duyuru ve iş takibi gibi alanlarda Apsiyon´u "Dijital bir asistan" olarak tanımlayan Eyilikbilir, Apsiyon´un Ar-Ge süreçlerini yakından takip ettiklerini ve ilk kullananlar arasında olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
GELENEKTEN GELECEĞE BOYOZ
GELENEKTEN GELECEĞE BOYOZ
İzmir´in boyozunu en mükemmel haliyle geleceğe taşıyacaklar
SAĞLIKLI TOPLUMLAR İÇİN ORGANİK TARIM DESTEKLENMELİ
SAĞLIKLI TOPLUMLAR İÇİN ORGANİK TARIM DESTEKLENMELİ
Ekolojik Tarım Organizasyonu (ETO) Derneği zehirsiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamak için organik tarımın desteklenmesi gerektiğini ancak 2019 Tarımsal Destekleme Kararnamesi ile ülkemizde bu desteklerin kapsamının daraltıldığını, miktarın azaltıldığını ve destek süresinin kısıtlandığını açıkladı
Norm´a bir ödül daha
Norm´a bir ödül daha
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması´nda Norm Holding altı finalist arasına kalarak mansiyon ödülü aldı.
III. Maden Çalıştayı İzmir´de Gerçekleşti
III. Maden Çalıştayı İzmir´de Gerçekleşti
Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya:
Eximbank´tan Tekstilcilere Alacak Sigortası Önerisi
Eximbank´tan Tekstilcilere Alacak Sigortası Önerisi
Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) Kasım ayı etkinliklerini Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) ev sahipliğinde Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Meclis Salonu´nda gerçekleşti. Kasım ayı etkinliğinin konuğu Türk Eximbank Ege Bölge Müdürü Ferhat Fırat oldu.
Binali Yıldırım: “Değişime ayak uyduramayan yok olur”
Binali Yıldırım: “Değişime ayak uyduramayan yok olur”
Ege Ekonomik Forum´da gündem tarım
Türkiye´de Üretilen Hyundai i20 Dünya Ralli Şampiyonu Oldu.
Türkiye´de Üretilen Hyundai i20 Dünya Ralli Şampiyonu Oldu.
Hyundai, WRC Dünya Ralli Şampiyonası 2019 sezonunu 380 puanla şampiyon olarak tamamladı.
Hedef Yeşil ve Mavi Büyüme
Hedef Yeşil ve Mavi Büyüme
Ege Ekonomik Forum´da “AR-GE, Yenilik ve Akıllı Uzmanlaşma” konulu oturuma katılan İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mehmet Yavuz, 2020 ve sonrası hedeflerini anlatırken, “Yeşil ve mavi büyüme” kavramlarını gündeme taşıyacaklarını açıkladı. Dr. Yavuz, “Bu kavramlar, daha az kaynak kullanarak, çevreye daha saygılı şekilde, kaynakların gelecek nesle de ait olduğu bilinciyle kaliteli büyümemizi sağlayacak” dedi. Dr. Yavuz, 2020´nin ilk çeyreğinde akıllı uzmanlaşma strateji çalışmalarını başlatmak istediklerini de vurguladı.
Doğal taş ihracatçıları Meksika´dan ihracat bağlantılarıyla döndü
Doğal taş ihracatçıları Meksika´dan ihracat bağlantılarıyla döndü
Dünya doğal taş rezervlerinin yüzde 40´ına sahip olan, 650 farklı renk ve dokuda mermer çeşitliliği ile dünya birincisi Türkiye, portföyünde işlenmiş ürün ithal eden ülkelerin daha fazla yer alması için çalışmalarını sürdürüyor.
Egeli 509 ihracatçının başına yeşil pasaport kondu
Egeli 509 ihracatçının başına yeşil pasaport kondu
Yeşil pasaport sahibi Egeli ihracatçı sayısı bin 800´e ulaştı
Şen, “Endüstri 4.0 ile geleceğe yön vermeye çalışıyoruz”
Şen, “Endüstri 4.0 ile geleceğe yön vermeye çalışıyoruz”
Ege Üniversitesi´nde “Endüstri 4.0 ve Moda Sektörü” konulu konferansta konuşan TÜRKSAT Genel Müdürü Cenk Şen, “Biz, yapay zekâyla geleceği öğrenmeye çalışıyoruz, büyük veriyle geleceği tahmin etmeye çalışıyoruz, endüstri 4.0 ile ise geleceğe yön vermeye çalışıyoruz” dedi.
Çinliler, Türk lezzetleri için kuyruk oldu
Çinliler, Türk lezzetleri için kuyruk oldu
Çin ithalat fuarında Türk lezzetleri izdihamı
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Katı taş olsan, mermer kesilsen bile bir gönül sahibine ulaştın mı inci olursun."

MEVLANA (R.A)
Çay ve kahve bardaklarında ki inatçı lekelerden kurtulmak için önce sıcak suyla doldurup içine yumurta kabukları atmanın yeterli olduğunu

İlginç Bilgiler
İLETİŞİM

Adres :
Yunusemre / MANİSA
Telefon : 0 541 303 05 45